Contactpersonen

De BPV-coördinator is de verbindende schakel tussen student, opleiding en stagebedrijf en is uw contactpersoon voor vragen rondom stage.

Opleiding (en niveau) BPV Coordinator 1 BPV Coordinator 2 E-mailadres Telefoonnummer
Welzijn & Onderwijs Richard Hendriks Saskia Banis r.hendriks@rocvf.nl
s.banis@rocvf.nl
036-5495939 / 0623105230
Zorg 3/4 Michealine Rombley    m.rombley@rocvf.nl 036-5495939
Techniek Paul Bakker     0628286600
ICT Norbert van Eys   n.vaneys@rocvf.nl 036 54 77 366
Media & Vormgeving 3/4 Mark Wijnands   m.wijnands@rocvf.nl 0652663503
Software Developer Mark Wijnands   m.wijnands@rocvf.nl 0634052670
DZW Latifa Doumaz Sharlinda Inacio bpvdienstverlening@rocvf.nl 0368451748
Horeca (Almere) Rene Cramer   r.cramer1@rocvf.nl 0652621626
Manager/ Ondernemer Horeca (Poort) Liesbeth Moleman   bpvvt@rocvf.nl 0365496297
Logistiek Maarten Kunst      
Administratie 2 Karim Salhi   k.sahli@rocvf.nl 0642017294  
Handel Tjeerd Bresser      
Beveiliging Wilfried Walraven   w.walraven@rocvf.nl 0610150578
Handhaver, toezicht en veiligheid Linda Hoekman   l.hoekman@rocvf.nl 0368451703
Veiligheid & Vakmanschap Kurt van Limbeek   k.vanlimbeek@rocvf.nl 0368451703
Entree Marjo Koens Linda Veldkamp m.koens@rocvf.nl;
l.veldkamp@rocvf.nl
0365496205
Sport & Bewegen 2/3/4 Jasper Godschalk Carla Beurts sportstages@rocvf.nl 0365477388
Business 3/4 Marly de Jong      
Ondernemen 3/4 Joyce Schinkel
  j.schinkel@rocvf.nl 0365496297
Leisure & Hospitality Liesbeth Moleman   bpvvt@rocvf.nl 0365496297
         

Contactpersonen

BPV 1 Email Tel
Richard Hendriks r.hendriks@rocvf.nl 036-5495939 / 0623105230
Hanneke Havinga h.havinga@rocvf.nl 036-5495939
Paul Bakker   0628286600
Norbert van Eys   036 54 77 366
Mark Wijnands m.wijnands@rocvf.nl 0652663503
Rikke Korswagen rkorswagen@roc-dev.com 0634052670
Latifa Doumaz bpvdienstverlening@rocvf.nl 0368451748
     
Rene Cramer r.cramer1@rocvf.nl 0652621626
Maarten Kunst    
Karim Salhi    
Tjeerd Bresser    
Wilfried Walraven    
Linda hoekman l.hoekman@rocvf.nl 0368451703
Kurt van Limbeek k.vanlimbeek@rocvf.nl 0368451703
Marjo Koens m.koens@rocvf.nl;
l.veldkamp@rocvf.nl
0365496205
Jasper Godschalk bpvsport@rocflevoland.nl 0365477388
Marly de Jong Marly en marion gemaild  
Joyce Schinkel
j.schinkel@rocvf.nl 0365496297
Rachel Brands bpvvt@rocvf.nl 0365496297