Contactpersonen

De BPV-coördinator is de verbindende schakel tussen student, opleiding en stagebedrijf en is uw contactpersoon voor vragen rondom stage.

Opleiding (en niveau) BPV Coordinator 1 BPV Coordinator 2 BPV Coordinator 2 E-mailadres Telefoonnummer

Welzijn & Onderwijs

Suzanne Nieland   036-5495939
Zorg Michealine Rombley    bpv.zorg@rocvf.nl 036-5495939
Techniek Paul Bakker Ayşegül van Gent Irm Roukens p.bakker@rocvf.nl

a.vangent@rocvf.nl

i.roukens@rocvf.nl

06-28286600

06-57660052

036-68451720

ICT Norbert van Eys   n.vaneys@rocvf.nl 06-53655907
Media & Vormgeving 3/4 Mark Wijnands     m.wijnands@rocvf.nl 06-52663503
Software Developer Joey Schmitz     j.schmitz@rocvf.nl 06-24812030
Dienstverlening Zorg & Welzijn Latifa Doumaz Sharlinda Inacio   bpv.dienstverlening@rocvf.nl 036-8451748
Horeca (Almere) Rene Cramer Bea Robbers r.cramer1@rocvf.nl

b.robbers@rocvf.nl

06-52621626

036-5496252

Manager/ Ondernemer Horeca (Poort) Liesbeth Moleman   bpvvt@rocvf.nl 036-5496297
Administratie 2 Karim Salhi   k.salhi@rocvf.nl 06-42017294  
Handel Tjeerd Bresser   t.bresser@rocvf.nl
Beveiliging Nathaniel Will     n.will@rocvf.nl 06-12313686
Handhaver, toezicht en veiligheid Nathaniel Will   n.will@rocvf.nl 06-12313686
Veiligheid & Vakmanschap Nathaniel Will   n.will@rocvf.nl 06-12313686
Entree Marjo Koens   m.koens@rocvf.nl 036-5496205
Sport & Bewegen 2/3/4 Jasper Godschalk   sportstages@rocvf.nl 036-5477388
Creative Business Marion Koopman  
Retail & Entrepreneurship Joyce Schinkel   j.schinkel@rocvf.nl 036-5496297
Legal & HRM Desiree Stronczek   d.stronczek@rocvf.nl 06-42549688
Finance & Control Desiree Stronczek   d.stronczek@rocvf.nl 06-42549688
Leisure & Hospitality Liesbeth Moleman     bpvvt@rocvf.nl 036-5496297

Contactpersonen

BPV 1 Email Tel
Richard Hendriks r.hendriks@rocvf.nl 036-5495939 / 0623105230
Hanneke Havinga h.havinga@rocvf.nl 036-5495939
Paul Bakker   0628286600
Norbert van Eys   036 54 77 366
Mark Wijnands m.wijnands@rocvf.nl 0652663503
Rikke Korswagen rkorswagen@roc-dev.com 0634052670
Latifa Doumaz bpvdienstverlening@rocvf.nl 0368451748
     
Rene Cramer r.cramer1@rocvf.nl 0652621626
Maarten Kunst    
Karim Salhi    
Tjeerd Bresser    
Wilfried Walraven    
Linda hoekman l.hoekman@rocvf.nl 0368451703
Kurt van Limbeek k.vanlimbeek@rocvf.nl 0368451703
Marjo Koens m.koens@rocvf.nl;l.veldkamp@rocvf.nl 0365496205
Jasper Godschalk bpvsport@rocflevoland.nl 0365477388
Marly de Jong Marly en marion gemaild  
Joyce Schinkel j.schinkel@rocvf.nl 0365496297
Rachel Brands bpvvt@rocvf.nl 0365496297